Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Pažymėkite savo pasirinkimą arba ignoruokite pranešimą norėdami naršyti toliau Privatumo politika

Sutinku

Prabangių automobilių nuoma

Tai paslaugos teikiamos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, kai jiems yra reikalinga išskirtinė transporto priemonė.

Jūsų sena svajonė vairuoti Mercedes-Benz ar Porsche?

O gal laukiate ypatingų svečių, kuriuos norite priimti taip, kad jie viešnagę prisimintų ilgai?

Galbūt norite nustebinti jums svarbius asmenis, verslo partnerius ar klientus?

LUXRENT prabangių automobilių nuoma – tai paslauga, kuri užtikrins ypatingą važiavimo komfortą ir ne tik patogią bei saugią, bet ir stilingą kelionę. Mūsų turimi automobiliai visuomet puikios būklės bei paruošti Jums ar Jūsų svečiams.

LUXRENT prabangių automobilių nuoma, tai:

Platus premium klasės automobilių pasirinkimas:

BMW nuoma (BMW X5, BMW X6, BMW 7 ir kt.)

AUDI nuoma (AUDI RS7, AUDI Q7, AUDI A8 ir lt.)

Mercedes-Benz nuoma (Mercedes-Benz ML S r kt.)

Porsche nuoma (Porsche Panamera, Cayenne ir kt.)

Puikios komplektacijos automobiliai (automatinė pavarų dėžė, oro kondicionierius, odinis salonas, panoraminis stogas).

Dauguma automobilių varomi keturiais ratais, turi galingus, bet kartu ekonomiškus variklius. Jei reikalinga, nemokamai siūlome naudotis mūsų turimais GPS, vaikiškomis automobilių kėdutėmis.

Prabangių automobilių nuoma – ne tik išskirtinio komforto, bet ir ypač saugus pasirinkimas – gedimo atveju automobilis greitai bus pakeistas kitu, į kainą įskaičiuotas ir automobilio draudimas bei jo techninis aptarnavimas visoje Lietuvoje, automobilius nuomai jums pristatome į patogią vietą (jei tai – oro uostas, jums nebus taikomi oro uosto mokesčiai).

Atsiskaitymams už paslaugas priimame debetines korteles. Pasikeitus planams, mašinų nuomos rezervaciją pakeisime ar atšauksime nemokamai.

SUSISIEKITE ir kartu rasime sprendimą išskirtinai Jums bei išrinksime ypatingą automobilį, atitinkantį visus Jūsų reikalavimus.